Turgutlu Ahmetli Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliği - Kayıt

"Turgutlu Ahmetli Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliği" (diğer anlamda "biz", "tarafımız", "bizim", "Turgutlu Ahmetli Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliği", "http://forum.kanatlibirligi.com") tarafından çoğaltılan, yasal olarak sınırlı olan alttaki koşulları kabul etmiş sayılıyorsunuz. Eğer yasal olarak sınırlı olan alttaki koşulların tümünü kabul etmiyorsanız o zaman lütfen "Turgutlu Ahmetli Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliği" mesaj panosuna giriş yapmayın ve/veya kullanmayın. Biz bu koşulları herhangi bir zamanda değiştirebiliriz ve sizi bilgilendirebiliriz, buna rağmen kendiniz düzenli olarak bu koşulları tekrar gözden geçirerek "Turgutlu Ahmetli Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliği" mesaj panosunu kullanmaya devam edebilirsiniz, yasal olarak sınırlı olan bu koşulların güncellenmesi ve/veya düzenlenmesi durumunda meydana gelebilecek değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız.


Bu alan içinde yapılacak talep, öneri, tavsiye ve veriler alan kullanıcıları ve üyelerimiz tarafından şeffaflık ilkelerimiz kapsamında kullanıcılara herhangi bir yorum yapılmaksızın yayınmaktadır.

Bu alanda ticari amaçlı reklam ve tanıtımlara izin verilmemektedir.

Bu platformda tartışılan konular öneri ve tavsiyeler üretim kalitesine ve sürdürülebilirlik politikalarımıza uygun olduğunda kaynak gösterilerek (yazı sahibi adı ve ünvanı belirtilmek suretiyle) asıl sayfalarımızda yayınlama haklarımızı saklı tutarız.

Bu platformda genel iş ve ahlak kurallarına aykırı, firma ve şahısları hedef alan her türlü saldırı, hakaret ve aşağılayıcı ifadeler; yazı ve işaretler kullanılarak yapılamaz. Aksi durumlar dijital suçlar kapsamında değerlendirilir. İlgili ceza kanunlarına göre suç teşkil edebilecek yazı ve işaretler yayınlanmaz, sehven yayınlansa bile birliğimiz sorumlu tutulamaz. Bu durumda muhatap yazı sahibidir.

Yukarıda ifade edilenler kapsamındaki ifadeleri içeren yazı veya işaretleri kullananların platforma girişlerine kısıtlama getirilebilir.

Küfürlü, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik veya ülkenizin kanunlarını çiğneyici içerikler göndermemeyi kabul ediyorsunuz, "Turgutlu Ahmetli Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliği" mesaj panosu hangi ülkede barındırılıyorsa o ülkenin kanunları veya Uluslararası kanunlar geçerlidir. Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce mesaj panosundan yasaklanırsınız ve eğer tarafımızca gerekli görülürse İnternet Servis Sağlayıcınız da haberdar edilir. Bütün mesajların IP adresi bu koşulların uygulanmasına yardımcı olmak için kaydedilmektedir. "Turgutlu Ahmetli Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliği" mesaj panosunda uygun gördüğümüz durumlarda ve zamanlarda herhangi bir başlığı silme, değiştirme, taşıma veya kapatma hakkımızın olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Her ne kadar bu bilgiler sizin bilginiz dışında üçüncü şahıslara verilmeyecek olsa da, herhangi bir hack saldırısı sonucunda bu bilgiler dağılırsa bundan "Turgutlu Ahmetli Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliği" veya phpBB kesinlikle sorumlu değildir.

 
cron